Slitstark sport- eller resväska tillverkad av 600D återvunnen PET. Utrustad med handtag, en justerbar axelrem och en reflekterande detalj på framsidan för extra säkerhet. Har ett fack med dragkedja på framsidan och snygga grå kontrastdetaljer för en modern look.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 136,00 | 133,00 | 130,00 | 128,00 | 118,00 | 110,00 | 105,00 | 103,00 | 101,00 | 99,50 |
Svart
| Material | R-PET 600D |
| Bredd | 270mm |
| Längd | 530mm |
| Höjd | 300mm |
| Vikt | 290g |
| Volym | 40000cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95365.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 560mm x 330mm x 450mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95365-N0002 | 1336 st |
| Inkommande lager 2026-10-12T00:00:00+02:00 | 1500 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |