Ryggsäck i polyester (600D) med rullstängning. Ett stort fack med dragkedja, två öppna fickor och ett fack för bärbar dator. Fack med dragkedja på framsidan. Vadderad rygg och axelremmar. Metallkrok för stängning.
Svart (01)
| Material | Polyester 600D, PU |
| Höjd | 45 cm |
| Bredd | 14 cm |
| Längd | 25 cm |
| Storlek | 14 cmx45 cmx25 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 511/6 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 38 cmx50 cmx35,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI102414901 | 1500 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |