Tillverkad av högkvalitativ titan, är denna 600 ml fältflaska ultralätt, exceptionellt hållbar och helt resistent mot rost och lukt. Den håller din dryck ren och fräsch utan att påverka den ursprungliga smaken.Utrustad med ett stabilt skruvlock och bärhandtag, är den designad för alla typer av äventyr från krävande vandringar till dagliga pendlingar. Levereras i en FSC-certifierad presentförpackning.Alla Nordic Drift-produkter kvalitetstestas. Eftersom vi har stark tilltro till prestandan och hållbarheten hos vår utrustning, erbjuder vi 5 års garanti mot tillverkningsfel.
• 5 års garanti
• Hållbar och pålitlig
• Kvalitetstestad vid varje beställning
5.08 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 316,00 | 308,00 | 300,00 | 291,00 | 286,00 | 280,00 |
Silver
| Storlek | 22.5 x ø 7.2 cm |
| Vikt | 160g |
| Tryckyta | 30 x 80 mm |
| Material | Titanium,PP |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1826 |
| Nästa Leverans : 2026-07-27 | 2016 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |