En portabel strandstol med sex justerbara lägen. Sitt upprätt med en bok, luta dig tillbaka och njuta av vågorna eller sola liggandes. Lätt och ihopfällbar, med både axelrem och handtag för enkel bärkomfort. Dina personliga tillhörigheter kan placeras i den stora bakfickan eller i den mindre, dolda fickan med dragkedja. Bekväm, praktisk och designad för avkopplande dagar. Detta fodral innehåller 64 % GRS-certifierad återvunnen polyester. GRS (Global Recycled Standard) är en standard som verifierar det återvunna innehållet i en produkt genom hela leverantörskedjan. Totalt återvunnet innehåll: 64 % baserat på produktens totala vikt. Certifierad av Control Union, CU1162221.
• Bekväm design
• Återvunnen polyester
• Vattentålig
• Lätt att rengöra
• Lätt att ta med
18.09 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 1208,00 | 1176,00 | 1144,00 | 1112,00 | 1090,00 | 1069,00 |
Ljusblå
Vinga fokuserar på smarta och snygga produkter för hem och friluftsliv. Design, funktionalitet och miljö är vad som styr processen att ta fram nya produkter och gåvor för anställda och kunder på företag. Produkterna kommer alltid fint förpackade. Vinga skapar minnen!
| Storlek | 97 x 50 x 8 cm |
| Vikt | 2550g |
| Tryckyta | 150 x 120 mm |
| Material | Återvunnen polyester,Stål |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med direktiv EN 14184-1 om formaldehyd, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Uppfyller direktivet för utemöbler - sittplatser och bord för camping, hushålls- och kontraktsanvändning, EN 581, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm |
| Spårbarhet | GRS |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1383 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |