Ljusa solglasögon i retrostil med enhetlig pastellton och lins. Linsen har ett UV-400 filter.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 28,40 | 28,00 | 27,40 | 27,00 | 24,80 | 21,60 | 21,20 | 21,00 | 20,60 | 20,40 |
Blå
| Material | Polycarbonate, AC |
| Bredd | 150mm |
| Längd | 150mm |
| Höjd | 55mm |
| Vikt | 42g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT86713.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 415mm x 240mm x 240mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 86713-N0012 | 10480 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |