Nallebjörn plysch med t-shirt. Sublimeringstryck endast tillgängligt på vit artikel.
Blå
| Förpackningsmått | 0.400 x 0.400 x 0.430 M |
| Längd | 13 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Grossvikt | 0.048 kg |
| Nettovikt | 0.04 kg |
| Volym | 0.069 M3 |
| Material | EVA |
| EAN | 8719941096998 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 150 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 9834 |
| 20260424 | 10050 |
| 20260616 | 5100 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |