Blå bläckpenna med metalliskt utseende, gummigrepp, glansiga detaljer, urtag i metallklämman och gummitopp/pekare till pekskärm (som iPhone/iPad). Växla enkelt mellan papper och pekskärm.
Svart/svart
| Material | Syntetiskt material |
| Längd | 13.5 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vikt | 11 g |
| Volym | 0.6969 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |