TWS Bluetooth®-stereoöronsnäckorna Altais är tillverkat av återvunnen plast och kombinerar komfort och bekvämlighet i ett kompakt laddningsfodral. Med Bluetooth® 6.0 erbjuder den stabil anslutning, upp till fyra timmars samtals- eller speltid och snabb laddning på bara 11,5 timmar. En 30 cm USB-A-till-typ-C-laddningssladd medföljer.
4,64 kg
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 152,00 | 146,00 | 142,00 | 140,00 |
Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 49 |
| CO2-avtryck | 4,64 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnen ABS plast |
| Storlek | 5,5 x 2,5 x 4,7 cm |
| Förpackning | 100st |
| Bruttovikt | 6kg |
| Vikt | 5,7kg |
| Förpackning | 27x31x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159749141 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2065 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |