Högtalare i naturlig bambu med en effekt på 3 Watt. Högtalarens speltid är på maximalt tre timmar. Innehåller stämningsbelysning och silikonbotten. Levereras i en presentförpackning.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 208,00 | 203,00 | 199,00 | 195,00 | 180,00 | 168,00 | 159,00 | 157,00 | 154,00 | 152,00 |
Grå
| Material | Bamboo, Metal, Silicone |
| Bredd | 60mm |
| Längd | 60mm |
| Höjd | 51mm |
| Vikt | 193g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91290.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 360mm x 360mm x 225mm |
| Bluetooth | Ja |
| USB-Port | Micro USB |
| Övrig information | Including: TF card slot. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91290-N0061 | 1342 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |