Imponera på dina gäster med vårt vinset, elegant presenterat i en vinformad bambulåda. Perfekt för vinälskare, det inkluderar alla nödvändiga tillbehör för en perfekt upphällning.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 152,00 | 149,00 | 146,00 | 143,00 | 132,00 | 123,00 | 117,00 | 115,00 | 113,00 | 111,00 |
Natur
| Material | Bamboo |
| Bredd | 100mm |
| Längd | 290mm |
| Höjd | 32mm |
| Vikt | 500g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT94569.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 440mm x 310mm x 255mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 94569-N0094 | 1727 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |