Cocktailpinnar Carita lyfter drinkar med en snygg detalj. Modern design med ögla på toppen. Perfekta till frukt, bär och garnityr.
| Material | Rostfritt stål, Stainless steel |
| Vikt | 0.03 kg |
| Storlek | 1.5 x 1.5 cm |
| Tvättråd | Handdisk, Hand wash |
| Information | 10,5 cm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 177 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |