Skålset med snurrande bricka gör serveringen smidigare och mer organiserad vid bordet. Perfekt för tacos, tillbehör och plockmat när allt ska vara lätt att nå.
| Material | Bambuträ Porslin, Bamboo Wood Porcelin |
| Vikt | 2.63 kg |
| Storlek | 28 x 28 cm |
| Tvättråd | Handdisk & Diskmaskinsäker, Tray hand wash only bolws dishwasher safe |
| Information | Mitten skål 9 cm övriga 4 18*9 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 528 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |