Med detta planteringskit med kokosfiberjord kan du odla uppfriskande mynta hemma. En naturlig symbol för klarhet, förnyelse och nya idéer som slår rot. En present som på ett fräscht sätt håller varumärket i åtanke.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 77,00 | 73,00 | 71,00 | 66,00 | 61,50 | 58,00 | 53,50 | 51,50 | 50,50 | 49,20 |
Natur
| Material | Pinewood |
| Bredd | 76mm |
| Längd | 76mm |
| Höjd | 76mm |
| Vikt | 135g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT94574.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Förpackningsmått | 320mm x 320mm x 248mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 94574-N0094 | 833 st |
| Inkommande lager 2026-09-15T00:00:00+02:00 | 2400 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |