Trivence gryta 7 L är byggd för stora mängder och långkok. Kraftfull tri-ply och robust konstruktion för jämn värme och lång livslängd.
| Material | Rostfritt stål med glaslock & rostfritt stål, Stainless steel with glass lid |
| Vikt | 3.43 kg |
| Storlek | 36 x 26 cm |
| Volym | 7 liter |
| Tvättråd | Diskmaskinssäker, Dishwasher safe |
| Information | 3 mm 3-ply konstruktion (0,6 mm SS304, 1,9 mm aluminium och 0,5 mm SS430) |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |