Bestickset Estrid ger elegant känsla till både vardag och fest. Stilren design som passar många dukningar. Finns även i 30 delar.
| Material | Rostfritt stål, stainless steel |
| Vikt | 5.43 kg |
| Storlek | 1 x 1 cm |
| Tvättråd | Diskmaskinssäker, Dishwasher safe |
| Information | 13, 20, 20, 22, 21,5 cm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 537 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |