Bestickset Victoria 30 delar ger en lyxigare känsla till vardagsbordet. Set för 6 personer med komplett innehåll. Passar både vardag och middag med gäster.
| Material | Rostfritt stål, stainless steel 18/0 |
| Vikt | 2.53 kg |
| Storlek | 22 x 3 cm |
| Tvättråd | Diskmaskinssäker, Dishwasher safe |
| Information | 14, 20, 20, 23, 21,5 cm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 231 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |