InSideOut Aroma Gift Set innehåller en hängare som subtilt sprider den naturliga doften av lavendel med några droppar ren olja. Perfekt för små utrymmen som sovrum, badrum eller garderob. En lyxig hängsladd ingår i den vackra presentförpackningen, som passar i nästan alla brevlådor.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 123,00 | 120,00 | 118,00 | 115,00 | 106,00 | 98,50 | 94,00 | 92,50 | 91,00 | 89,50 |
Lila
| Material | Gypsum |
| Bredd | 63mm |
| Längd | 77mm |
| Höjd | 7mm |
| Vikt | 37g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT57306.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 310mm x 305mm x 245mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 57306-N0072 | 2785 st |
| Inkommande lager 2026-09-24T00:00:00+02:00 | 2016 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |