Läppbalsam med vaniljarom för att hålla läpparna fuktiga och skyddade mot solen (SPF15). Det yttre skalet är tillverkat av aluminium.
0,21 kg
| Antal | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 13,60 | 13,40 | 13,20 | 12,80 |
Vit
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 12 |
| CO2-avtryck | 0,21 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Aluminium |
| Diameter | 4,1cm |
| Storlek | 1,7 x 4,1 cm |
| Förpackning | 400st |
| Bruttovikt | 10kg |
| Vikt | 9,5kg |
| Förpackning | 20x45x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159670544 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4821 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |